Hakkımızda

 

Batu Hidrofor Ve Pompa Sistemleri suyun basınçlı şekilde yukarıya çıkmasını sağlayan hidrofor şebeke sularının yetersiz kaldığı durumlarda suya ulaşılmasına yardımcı olmaktadır. Su depolarından binaya su basmak için de kullanılan hidrofor evlerin ve iş yerlerinin gündelik yaşamlarında su sıkıntısı çekmemeleri için önemli bir yere sahip olan sistemdir.

 

Çanakkale Hidrofor Ve Pompa Sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamızda su pompaları,havuz pomba servisi,bobinaj pompa işlemlerini periyodik olarak yapılması gereken hidrofor bakımları insan sağlığı açısından önem arz etmektedir. Bakımı yapılmayan hidrofordan paslı su problemi kaçınılmaz olmaktadır. Bu durum da insan sağlığı için tehlikelidir. Bakımlarını yaptığımız hidroforların şalter, tank ve basınç ayarlarının kontrolünü sağlayarak sistemde eskime veya aşınma varsa parçaların değişimini sağlıyor, sistemdeki aksaklık ve sorunu düzeltiyoruz. Öte yandan, usta eller tarafından yapılması gereken bir diğer uygulama ise bobinaj işlemi olduğunu düşünüyoruz. Ciddi ve titizlik gerektiren bu uygulamada elektriği ileten telleri sarıyor, motor parçalarının da değişimini sağlıyoruz. Elektriğin ciddi bir iş olduğunu ve dikkatli çalışılması gerektiğini bilerek deneyimli ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet sağlıyoruz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlandırma dengesini korumaya çalışıyor, ürünlerimizin hem satışını yapıyor hem de bakımlarını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli işçiliği birinci planda tutarak müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Değişen ve gelişen sektör uygulamalarını yakından takip ediyor kaliteli ve kalıcı bir hizmet sağlıyoruz.
 

 

 

 

 

Öne Çıkarılanlar

Bobinaj Pompaları

Bobinaj, elektrik motorlarında sıklıkla kullanılan bir terimdir. Elektrik ile çal

Su Pompaları

Pompalar, sıvıları taşımak için kullanılan otomatik özelliklere sahip bir ay

Havuz Pompa Sistemleri

Havuz pompaları genellikle santrifüj pompalar olup, havuzdaki suyun giriş enerjisin

Hidrofor Su Pompası

Hidrofor, suyu uzak noktalara ulaştırmak için tasarlanmış pompalardır. Bir su tan

Yorumlar